(044) 227-55-05
 info@dsg.com.ua

Диспетчерські, конференц-зали, пункти управління підприємств

Система автоматизації диспетчерських і пунктів управління, являє собою комплекс технічних засобів, що складається з засобів зв'язку і телеметрії, обчислень/аналізу, відображення і передачі інформації.

Центральним елементом аудіо-візуального сприйняття персоналу, є система відображення інформації, а її основним елементом, є мультиекран або відеостіна, яка в поєднанні з відеопроцесором уможливлює реалізацію різних сценаріїв відображення інформації.

Наприклад: При роботі системи в штатному режимі, надається загальна інформація про роботу того чи іншого об'єкта інфраструктури та обладнання, відтворюється інформація з камер відеоспостереження і т.д., але як тільки виникає нештатна ситуація, то одне з допоміжних вікон моментально і детально відображає ділянку на якій виникла проблема, і в цей же час інше вікно виводить інструкції про те, що треба робити персоналу в даній ситуації.

Так як на екранах часто відображається великий обсяг даних - діаграми, графіки, технічні схеми, текстові повідомлення (послання, команди, звіти), потокове відео й інша візуальна інформація, відеостіни великого розміру дозволяють операторам одночасно здійснювати моніторинг технологічного процесу і аналізувати всі показники роботи систем. Багатофункціональність відеостін дозволяє здійснювати з їх допомогою сеанси відеоконференц-зв'язку з віддаленими підрозділами організацій, проводити спільні наради або конференції з аналізом і демонстрацією візуальної інформації, а також її обміном в реальному режимі часу.

Ми надаємо широкий комплекс послуг з проектування і оснащення диспетчерських центрів. В еру стрімкого розвитку технологій в сфері управлінської діяльності, створення диспетчерських пунктів це життєва необхідність підприємств, яка підвищує ефективність роботи управлінського складу та забезпечує безпеку їх функціонування.

Інтегровані системи управління в диспетчерських, це складні програмно апаратні комплекси. Вони керують технологічними процесами підприємств, та повинні відображати візуальну інформацію про роботу систем на великих екранах з максимальною деталізацією, для цього застосовуються спеціалізовані відеопроцесори, які дозволяють виводити спеціальну графічну інформацію з надвисокою роздільною здатністю на відеостіни. Рішення такого завдання є одним із стандартних вимог до системи відображення інформації в диспетчерському пункті.

Реалізовані проекти: